Dom Pomocy Społecznej w Limanowej

Introduction

Piknik Integracyjny

Piknik Integracyjny

Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu (ul. Nawojowska 159) zorganizował świetną imprezę, na której nie zabrakło również nas.

Spotkaniu towarzyszyła piękna pogoda i mnóstwo atrakcji. Mieliśmy okazję spróbować watę cukrową, oglądaliśmy magiczne pokazy iluzjonisty oraz głaskaliśmy alpaki. Takie rzeczy nie zdarzają się często! Gratulujemy oryginalnego pomysłu i profesjonalnej organizacji. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takiej imprezie. Dziękujemy!

Na pierwszym planie dwie alpaki, po lewej stronie większa, z białą grzywą, po prawej stronie mniejsza z brązową grzywą. Po prawej stronie widać kawałek samochodu z logo stajni alpak.
Trzy osoby w zielonych koszulkach siedzą przy stole. Po prawej stronie mężczyzna, głowę ma zwróconą w przeciwną niż obiektyw stronę. Na przeciw niego siedzi starsza kobieta, podpiera brodę ręką i patrzy w prawo, ma siwe, krótkie włosy. Na czole stołu siedzi mężczyzna z wąsami i w czapeczce z daszkiem, patrzy prosto w obiektyw. Na stole misa z owocami - jabłka, winogrono, śliwki. Butelki z napojami oraz szklanki. Jest też półmisek z ciastkami, na środku bukiet kolorowych margeritek a w nich napis "DPS Limanowa".

Ta strona używa plików cookie. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.